Kilka słów o firmie Mr. BisTrans

Mr. BisTrans

Od 1992 r. świadczymy usługi przewozowe transportem drogowym. Przez tak długi okres funkcjonowania na rynku, zdobyliśmy nieodzowne doświadczenie i zaufanie naszych stałych klientów.

Przewozami osobowymi zajmujemy się od 1997 roku , a specjalizujemy się w przewozach osobowych krajowych i zagranicznych pracowników firm gospodarki morskiej, firm usługowo-budowlanych oraz transportowych na terenie całej Europy.

Od wielu lat świadczymy również usługi transportowe dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Nasze auta prowadzone są przez doświadczonych, zawodowych kierowców ze znajomością topografii Polski oraz Europy którzy dają Państwu gwarancje solidności, punktualności oraz miłą atmosferę w podróży. Gwarantujemy wysoką jakość , zadowolenie , kulturalną obsługę i przystępne ceny , stawiamy na wygodę i zadowolenie klienta.

Dużą wagę przykładamy do tego by auta były doskonale przygotowane zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym żeby zagwarantować Państwu komfortową, przyjemną i przede wszystkim bezpieczną jazdę. Dokładny opis oraz szczegóły wyposażenia samochodów służących do przewozu osób znajdują się w dziale Transport.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami i pytania a wszelkie szczegóły zamieszczone są w zakładce Kontakt.

Oferujemy RABAT zarówno dla naszych stałych klientów, jak i grup zorganizowanych.

Transport osób Szczecin