Dlaczego akurat Mr. BisTrans?

Podstawą funkcjonowania naszej firmy jest przestrzeganie wysokich standardów obsługi, bezpieczeństwa i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Główne zalety, jakie nas wyróżniają to solidność i wysoka, jakość oferowanych usług oraz niskie ceny. Podmioty gospodarcze oraz osoby prywatne, które od 1992 roku z nami współpracują bądź współpracowały już się o tym przekonały, że solidny partner i jasne zasady to podstawa sukcesu.  • Dbałość o klienta

    Z racji świadczonych usług jest oczywiste, że wielki nacisk kładziemy na zadowolenie naszych klientów. Na każdym etapie realizacji zlecenia mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że jesteśmy niebywale elastyczni i potrafimy dostosować nasze procedury do każdego nawet najbardziej nietypowego zlecenia.

  • Niskie ceny

    W dzisiejszych czasach niebywałe znaczenie ma obniżenie kosztów działania firmy i cen za świadczone usługi. Nie może to jednak odbywać się kosztem bezpieczeństwa, na co szczególnie zwracamy uwagę. Możemy zaoferować najniższe ceny na rynku, ponieważ już dawno zauważyliśmy, że stałe unowocześnianie floty pojazdów, którymi wozimy naszych klientów prowadzi do znacznych oszczędności eksploatacyjnych, co bezpośrednio przekłada się na naszą ofertę cenową a także bezpieczeństwo i komfort świadczonych usług. Dodatkowo nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i upusty.

  • Doświadczenie i bezpieczeństwo

    Nasze auta prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych, zawodowych kierowców ze znajomością topografii Polski i Europy, mający na koncie setki tysięcy przejechanych kilometrów. Stawiając na bezpieczeństwo i komfort nasze auta są regularnie sprawdzane i serwisowane a kierowcy posiadają aktualne licencje i uprawnienia do przewozu osób i towarów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z nami mogą się państwo zawsze czuć bezpiecznie i komfortowo.

Przewóz osób Szczecin


Podmiany marynarzy Szczecin